Hizmetlerimiz

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin daha da artmasıyla birlikte, sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, Ar-ge çalışmalarına daha da önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizlesatışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmaktadır.

İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kaliteyi sizler için test ederek kaliteyi ve şık tasarımları siz değerli çözüm ortaklarımız için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz… Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuz olacaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yegane vizyonumuz olacaktır.

Teknoloji Danışmanlığı

Günümüz iş yaşamında bilişimden her alanda faydalanarak, güçlü ve donanımlı olmak, kurumlara büyük bir avantaj yaratmaktadır. Bilgi teknolojilerinin efektif kullanımı, kaynakların optimum şekilde yönetilmesini, buna bağlı olarak zaman ve personelden tasarrufu, kalite ve verimlilik artışını sağlar.

Wisnet Bilişim, profesyonel danışmanlık ekibi ile kurumlara çalıştıkları alanda daha fazla değer yaratabilmeleri için stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Analiz, Optimizasyon ve Entegrasyonun her aşamasında ideal çözümler üretilerek, kurumlara temel faaliyet alanlarına daha fazla yoğunlaşabilme ve operasyonel maliyetleri minimuma indirme imkanı sağlanmaktadır.

Teknolojik Hizmetler kapsamında, mevcut altyapının incelenmesi, sistemlerin durum ve kullanılabilirliklerinin raporlanması, en yeni teknolojilerin, ihtiyaçları en doğru kapsamda karşılayacak biçimde tasarlanması ve planlı bir şekilde hayata geçirilmesi gerçekleştirilmektedir. Danışmanlarımız strateji geliştirme, analiz ve modernizasyon, optimizasyon, fizibilite kontrolü, entegrasyon ve kurulum gibi, teknolojinin gerektirdiği tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Bunların yanı sıra uzun ve orta vadeli BT startejilerinin geliştirilmesi, planlama, bütçe yönetimi konularında derin sektör tecrübesi ve bilgi birikimi ile kurumlara etkin öneriler sunan Wisnet, iş yapış biçimlerinde iyileşme ve rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.

Wisnet Bilişim olarak, hizmet kalitesine verdiğimiz önem ile gerek yapılacak çalışmanın ön analiz ve kurgulama aşamalarında, gerekse hizmetin eksiksiz ve doğru biçimde sağlanması noktasında tüm risk ve öncelikleri kapsamlı şekilde belirleyerek, yapılan çalışmalardan maksimum faydanın elde edilebilmesine odaklanıyoruz.

Butik Yazılım Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz.

Sistem ihtiyaç analizinden başlayan sürecimiz, ihtiyaç duyulması durumunda “Tailor Made” çözümler ile sonlanmaktadı.

Kullanılan Ticari Yazılım / ERP sistemi / CRM sistemleri / Otomasyon sistemleri ..vb için analiz ve tasarım çalışmaları yapılarak, ihtiyaca uygun ortamda (Web, Sunucu bazlı, Mobil…) çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının hazır bir çözüm ile karşılanamadığı durumlarda, yatırım maliyeti yüksek olsa da işletme maliyetinin optimum düzeylerde olduğu “Butik Çözümler” üretilmektedir.

Teknolojide olduğu gibi, ihtaiyaçlarda da bir statiklik söz konusu değildir.

Dinamik iş dünyasında ihtiyaçlar hızla gelişmekte ve buna paralel çözümlerinde aynı hızda geliştirilmesi gerekmektedir.

Paket çözümlerde yaşanan “Versiyon geçiş”, “Özel Proje Maliyeti”, “Uzun termin” vs. gibi sıkıntılar sebebiyle bir çok müşteri “KRİTİK” süreç ve uygulamalarında kendine özgü “Butik” çözümler tercih etmektedir.